SHIKAMA

اکستنشن تخصصی مو

اکستنشن کاملاً تخصصی موهای شما در مرکز تخصصی اکستنشن و کراتین مو شیکام

اکستنشن مو، همان‌طور که از نامش پیداست، به موهای اصلی متصل می‌شود تا قد مو یا حجم آن را بیشتر کند. اکستنشن مو یکی از روش‌ های پرطرفدار برای افزایش حجم مو، شکل دادن به مو یا بلندتر کردن مو است.

مشاوره رایگان!

اکستنشن مو

 

اکستنشن مو، همان‌ طور که از نامش پیداست، به موهای اصلی متصل می‌ شود تا قد مو یا حجم آن را بیشتر کند. انواع مختلفی از اکستنشن مو وجود دارد. بیشتر افراد گمان می‌ کنند اکستنشن مو مخصوص خانم‌ هایی است که دوست دارند موهایشان را بلند کنند، اما این تنها کاربرد اکستنشن مو نیست. افرادی که مو‌های نازک و کم‌ پشتی دارند هم می‌ توانند به کمک این روش موهایشان را پرپشت تر کنند. پیدا کردن موی باکیفیت برای اکستنشن کار راحتی نیست. بعضی از موها بیش از اندازه پردازش می‌ شوند، به همین دلیل عمر آنها کم می‌ گردد.

جنس موی اکستنشن با کیفیت

همیشه از اکستنشن با بهترین کیفیت استفاده کنید. اگر جنس موی استفاده شده در اکستنشن خوب باشد (البته به شرط نصب صحیح)، شما می توانید سال های متمادی با ترمیم (هر شش ماه یا یک سال)، از این موها استفاده کنید.

جنس موی اکستنشن بی کیفیت

موهای بی کیفیت بیشتر از شش ماه، دیگر قابل استفاده نیستند و هزینه ای که برای آن انجام داده اید، کاملاً از جیب شما رفته است.

جزئیات اکستنشن تخصصی سالن شیکام

ماندگارترین روش اکستنشن مو، اکستنشن لیزری است که می‌توان آن را در قسمت‌ های جلوی سر نیز استفاده نمود که نصب آن توسط اشعه روی مو انجام می‌ شود.

کیفیت موهای اکستنشن

تمامی موهای اکستنشن مورد استفاده در سالن تخصصی شیکام توسط سرکار خانم آقاخانی از کشورهای روسیه و اندونزی وارد ایران می شوند؛ لذا همگی موها شناسنامه دار، طبیعی و از سر چیده شده هستند که قابلیت رنگ و دکلره و فر و براشینگ و اتو را دارا می باشند. همچنین یک سری از این موها، از سر زنان کرد ایرانی چیده شده و پس از اعمال فرایندهای ضدعفونی آماده نصب شده اند.

روش نصب موهای اکستنشن

در مجموعه شیکام از روش لیزری جهت نصب موهای اکستنشن استفاده می گردد، ولی در صورت تقاضای مشتری از روش های دیگر نصب نیز استفاده می گردد. ماندگارترین روش اکستنشن مو، اکستنشن لیزری است و همانطور که از نام آن پیدا است، توسط اشعه روی مو نصب می‌شود.

اکستنشن لیزری

ماندگارترین روش اکستنشن مو، اکستنشن لیزری است که می‌ توان آن را در قسمت‌ های جلوی سر نیز استفاده کرد. همانطور که از اسم این نوع اکستنشن بر می آید، توسط اشعه روی مو نصب می‌ شود. همچنین چسب‌ های کراتینه برای اکستنشن لیزری استفاده می‌ شود و این نوع چسب به وسیله‌ ی دستگاه لیزر و به وسیله دستگاه‌ های چسب مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

نکات مراقبتی پس از اکستنشن مو به روش لیزری!

نگهداری اولیه پس از اکستنشن مو

پس از آن که فرایند اکستنشن را انجام دادید، اگر موهای اکستنشن طبیعی باشند، اکستنشن ها به مدت ۳ الی ۶ ماه بر روی موها ماندگاری دارند. با توجه به رشد موی سر، می تونید پس از ۳ ماه آن را باز کرده و با استفاده از مواد نگهدارنده و سر کراتینی هایی که به آنها می خورد، مجدداً از آن استفاده کنید.

شامپو و ماسک مو

از هر نوع شامپویی که قبل از اکستنشن استفاده می کردید، در ادامه نیز می توانید برای موهای خودتان پس از اکستنشن استفاده کنید. ولی حتماً باید توجه داشته باشید که پس از فرآیند اکستنشن، برای موهای سر، از سرم و یا آب رسان و یا هر نوع ماسکی که قبلاً استفاده می کردید نیز استفاده نمایید.

مراقبت های ویژه بعد از اکستنشن

درست زمانی که می خواهید استراحت کنید، حتماً سعی کنید تا موهای خودتان را ببافید و با استفاده از برس های اکستنشن، موها را قبل از حمام شانه بزنید. در مدت زمانی که اکستنشن بر روی موهای شما وجود دارد، می توانید هر دو هفته برای براشینگ به کلینیک خودتان مراجعه کنید تا به هیچ عنوان ریشه های موی شما گره نخورند.

سوالات متداول اکستنشن مو

 

اکستنشن مو به روش لیزری که امروزه در اکثر کلینیک ها شاهد اجرای آن هستیم، این روش در اکثر کلینیک ها با استفاده از دستگاه های لیزری مو به بهترین شکل ممکن انجام می شود که در این قسمت به دلیل استقبال بی نظیر خانم ها قصد داریم به بررسی و آموزش اکستنشن مو به روش لیزری بپردازیم.

 

به دلیل استفاده از دستگاه لیزری اکستنشن و کراتین های گیاهی ‌ای که برای کاشت مو در این روش مورد استفاده قرار می گیرد، به شما این اعتماد و اطمینان را می دهد که به موهای اصلی آسیب به مراتب کمتری در مقایسه با سایر روش های اکستنشن مو وارد شود به همین دلیل این روش یکی از روش های پرمصرف و ایده آلی است که توسط اکثر متخصصان پوست و زیبایی مورد تایید قرار می گیرد.

در این روش که یکی از روش های نوین و بسیار ایده آل اکستنشن است، مو به آسانی نصب شده و هیچ آسیبی به ریشه های مو وارد نمی شود. بسیاری از متخصصان مو و زیبایی معتقد هستند که اکستنشن مو به روش لیزری یکی از کارآمد ترین و بهترین روش های اکتنشن مو است که از نظر زیبایی، کیفیت و استحکام حرف اول را در تمامی روش های اکستنشن مو می زند.

خیر، این روش علاوه بر این که برای کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد، یک روش ترمیمی نیز است. به صورتی که از این روش می توان برای پرپشت نمودن موهای جلوی سر، موها‌ی نازک و کم حجم نیز استفاده نمود.

با استفاده از اکستنشن مو به صورت لیزری، به دلیل این که لیزر تنها ۱۵ درصد از سطح موهای طبیعی شما را تحت تاثیر قرار می دهد، کمترین فشار بر روی موهای شما وارد می شود. از دیگر فوائد استفاده از این روش می توان به استفاده نمودن از کراتین های گیاهی به عنوان چسب مو برای کاشت مو اشاره نمود.

همچنین کراتین های گیاهی برای مو بسیار مفید هستند، علاوه بر مفید بودن آن ها برای سلامت مو در آن ها حلالی وجود دارد که در نهایت برای برداشت کاشت مو، هیچ آسیبی به مو و ساقه مو وارد نمی شود.

از دیگر فوائد این روش می توان به طبیعی جلوه دادن کاشت مو اشاره نمود که این ویژگی در این روش، به دلیل ظرافتی است که در دستگاه لیزر به خوبی صورت می گیرد.

در این روش می توانید از موهای طبیعی خود برای کاشت و ترمیم استفاده کنید، بنابراین عملیات مش، رنگ و فر کردن مو به سادگی بر روی موهای شما قابل اجرا است.

در حالت کلی هیچ گونه عوارضی در این روش وجود ندارد و همین موضوع آن را به یکی از خاص ترین روش های اکستنشن تبدیل ساخته است اما بهتر است قبل از انجام فرایند اکستنشن مو به روش لیزری، با متخصص پوست و مو در خصوص انجام این روش مشورت کنید چراکه ممکن است پوست شما به مواد گیاهی حساسیت داشته باشد.

قطعا به دلیل فوائدی که در این روش وجود دارد، می توان آن را به عنوان یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای کاشت و ترمیم مو ها دانست. همچنین اکثر متخصصان مو و زیبایی این روش را به عنوان روشی نوین و کارآمد به مراجعه کنندگان خود پیشنهاد می دهند پس در حالت کلی می توان این روش را در مقایسه با سایر روش های دیگری که در اکستنشن مو وجود دارد، به عنوان بهترین و موثر ترین روش های کاشت و ترمیم مو دانست.