SHIKAMA

خدمات رنگ و لایت

همه  خانم ها برای دلایلی همچون جذابیت , تغییر در چهره , جوان تر به نظر رسیدن , تغییر فصل , مد سال و … موهای خود را رنگ می کنند

مهم ترین چیزی که باید به آن توجه کنید هارمونی بین رنگ پوست و رنگ موی شماست. در مرحله بعد توجه به رنگ چشم است.

رنگ پوست روشن
رنگ چشم روشن

رنگ موهای روشن با عمق طبیعی عالی خواهد بود.

رنگ پوست متوسط
رنگ چشم روشن

رنگ موهای روشن زیباتر خواهد بود.

رنگ پوست تیره
رنگ چشم روشن

خیلی خاص! هر رنگ مویی را میتوانند استفاده کنند.

رنگ پوست روشن
رنگ چشم متوسط

زیبا! رنگ موهایی روشن با عمق متوسط زیبا خواهد بود.

رنگ پوست تیره
رنگ چشم متوسط

زیبا! رنگ موهایی تیره با عمق متوسط برای آنها خوب است.

رنگ پوست روشن
رنگ چشم تیره

خاص! هر رنگ مویی را میتوانند استفاده کنند.

رنگ پوست متوسط
رنگ چشم تیره

شیک! رنگ های ملایم تا تیره عمیق خیلی خوب است .

رنگ پوست تیره
رنگ چشم تیره

بسیار قشنگ! رنگ هایی با عمق رنگ عمیق تر زیباست.

 

“در بخش خدمات رنگ و مش مجموعه شیکام از تمامی مواد و رنگ های با کیفیت ایتالیایی و برزیلی است که توسط سرکار خانم آقاخانی وارد می شود، استفاده می گردد.”

در صورتی که نکات زیر را رعایت کنید عمر رنگ موی شما بالاتر خواهد رفت.

حتما از شامپوها و محصولاتی که برای موهای رنگ شده هستند استفاده کنید. این محصولات هم باعث دوام رنگ موی شما می شوند هم به تقویت موهای شما کمک می کنند.

یادتان باشد هرچقدر به رنگ کردن موهایتان علاقه مند باشید و زود به زود رنگ آنها را تمدید کنید موهای شما بیشتر به مواد مغذی احتیاج دارد. پس حتما از یک ماسک موی مغذی برای موهای رنگ شده استفاده کنید.

هر روز موهایتان را شامپو نکنید.اما اگر موی چربی دارید و نیاز دارید که هر روز حمام کنید فقط شامپو را به کف سرتان بزنید نه به همه ی موهایتان.

موهای خود را با آب ولرم بشویید و در آخر یک بار روی موهای خود آب خنک بگیرید. هرگز موهای خودرا با آب خیلی داغ یا خیلی یخ نشویید.

حتما قبل از وارد شدن به استخر و نفوذ مستقیم کلر به موهایتان قبلا موهای خود را با آب شهری و یا آب معدنی بشویید.

بعد از هر بار رنگ مو و دکلره مدتی را به موی خود استراحت داده و با محصولات مراقب از مو به آن رسیدگی کنید اما اگر تا به حال مراقب موهای خود نبوده اید و موهای شما دمیج شده و حالت سوختگی پیدا کرده میتوانید با کراتینه کردن موها شادابی را به موهایتان باز گردانید. برای مطالعه به قسمت خدمات صافی و احیا مراجعه فرمایید.

معمولا بعد از مدتی رنگ و مش متوجه این میشوید که موهایتان دیگر برق و لطافت اولیه را ندارد. همین باعث میشود که به فکر کراتینه و یا پروتئینه کردن موهایتان بیوفتید. مواد شیمیایی مثل رنگها و دکلره ها و ریموورها و … باعث میشوند تا موها آب میان بافتی خود را از دست داده و حالتی خشک و مرده میشود و موضوع اصلی این است که بعد از کراتین اکثرا دوست دارند که موهاشونو رنگ هم بکنند در این صورت گفته میشود که از رنگهای فاقد آمونیاک (free ammonia) استفاده شود.

هم رنگ و هم اکسیدان باید بعد از کراتین فاقد آمونیاک باشند در غیر این صورت به موها آسیب زده میشود که البته در سالن تخصصی شیکام این کار به صورت کاملا تخصصی انجام شده و از رنگهای فاقد آمونیاک کاملا اصل استفاده میشود.

در سالن تخصصی شیکام با هر سن و سالی میتوانید رنگ موی مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید.

متخصصین رنگ و مش در این سالن به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از متد روز دنیا موهای شما را به رنگ دلخواهتان در میاورند در واقع اکثر مشتری ها از مشاوره با متخصص رنگ و مش بهره برده و به رنگ دلخواه خود میرسند جدیدترین متد همیشه در تهران و مورد توجه بوده است.

خدمات تخصصی رنگ و لایت در سالن شیکام

  • انواع رنگ و انواع مش ها و لایت ها
  • آمبره های زیبا سامبره و بالیاژهای دیدنی
  • انجام ریموو رنگ مو با به روز ترین متد دنیا
  • انواع دکلره ها به سبک اروپا و آمریکا

انتخاب بهترین سالن آرایشی برای رنگ و مش

انتخاب کردن همیشه سخته اما بهترین سالن برای رنگ و لایت سالنی هست که بدون انکه به موهای شما آسیبی وارد شود روی موهای شما خدمات رنگ و لایت را انجام بدهد سالن تخصصی شیکام از بهترین برند های برزیل آمریکا و اروپا جهت این خدمات برای شما استفاده میکند.

در کنار بهترین برندها و همه ی بهترینهای دیگر تجربه ی رنگ و مش کار مهم است که در سالن شیکام از خدماتی با تجربه ی 15ساله بهره میبرید.

برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید !