SHIKAMA

صافی و احیا مو با تکنیک تخصصی ZD شیکاما

متاسفانه اکثر بانوان ایرانی به دلایل مختلف از قبیل دکلره کردن مکرر مو، اقلیم آب و هوا، مراقبت های نامناسب و… دارای موهای خشک با آسیب و کشسانی زیاد می باشند و اکثر خانم ها دوست دارند موهای صاف و سالمی داشته باشند و از ظاهر موهای خود خسته شدند.

در این موارد، برای صافی موهای بسیار آسیب دیده و کشسان، علاوه بر کراتین مو لازم است از موادی استفاده کنیم که به عنوان بستر ساز احیایی مو محسوب می شود.

در اصل ما در مرکز تخصصی صافی و احیا مو شیکاما، پیش از صافی موها، باندهای گوگردی (سولفیدی) را با پلکس تراپی و سیتئین تراپی و باند های هیدروژنی و نمکی را با بوتاکس ها به صورت عمیق درمان و احیا می کنیم و پس از انجام این مراحل، ساختار مو تا 90% قوی شده است و آمادگی پذیرش مواد صافی را دارد.

کراتین مو با تکنیک zd شیکاما

پکیج ZD شیکاما

 به طور کلی در پکیج ZD شیکاما قادر هستیم حتی موهای دکلره شده و بسیار کشسان را صاف نماییم و کشسانی موها را به طور کامل از بین ببریم. پکیج ZD یک روش بسیار نوین در صنعت صافی و احیا مو محسوب می شود و اولین بار توسط سرکار خانم مهندس آقاخانی در لاین صافی و احیا مو استفاده شده است و دگرگونی اساسی در صافی و احیا موهای دکلره شده ایجاد کرده است.

پکیج ZD، از  بهترین خدمات مرکز تخصصی کراتین شیکاما می باشد.

مراحل صافی و احیا موهای آسیب دیده و دکلره در این پکیج به این صورت می باشد که یک مرحله بستر سازی احیایی انجام می شود و ساختار مو به مقدار قابل توجهی ترمیم و احیا می شود. پس از طی این مراحل، موی شما قابلیت صاف شدن را پیدا می کند.

صافی و احیا مو رنگ شده

نمونه کار صافی و احیا مو با تکنیک ZD شیکاما

قیمت کراتین مو با پکیج ZD در شیکاما

قیمت صافی و احیا مو و کراتین مو در شیکاما

رزرو وقت صافی و احیا مو

در مرکز تخصصی کراتین شیکاما، قبل از کراتین کردن موهایتان مشاوره رایگان دریافت می کنید و سپس با توجه به نوع موهایتان، خدمات صافی و احیا مو مناسب شما ( نانو کراتین مو/ کراتین آنزیمی/ پلکس تراپی/ بوتاکس مو/ پکیج ZD/ پروتئین تراپی ) برای شما انجام می شود. برای رزرو وقت و دریافت نوبت کراتین مو در شیکاما کافیست فرم زیر را پر کنید و با شماره های 09125549786 – 02126403513 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *